Cem Akkılıç şerefsizi diye başlık açanlaraSanal alemde İslamcı bebeler Cem Akkılıç şerefsizi diye başlıklar açıyorlar. Tamamı isimsiz ve fake. Ancak bir tanesini tespit ettik. Bu fake blogları açan kişi Bursa’lı Murat Kemer.

Cem Akkılıç iki yıl önce Bursa’lı ihtiyar Murat Kemer’in karısının türbanlı olduğunu belgelemişti. Sosyal Medya’da kendisini Atatürkçü gibi gösterip, ulusalcı kadınların fotoğraflarını araklayan Muro ipliği pazara çıkınca iftiralar atmaya başlamıştı.
İslamcıların aynen BALYOZ davasında yaptığı sahtecilikler gibi, Muro’da basit PAİNT ile fotoğraflara montaj yapan bir aptal olduğunu herkese kanıtladı.

Cem Akkılıç şerefsizi diye başlık açıp, açtığı fake twitter hesaplarından Cem Akkılıç’ı karalayabileceğini sanan İslamcı Muro elbette tokatların en büyüğünü yedi.
Google’da Murat Kemer yazdığında pisikolojisi iyice bozuluyor çünkü.
Dincilerin genel özelliğidir. Ortaya kanıt koyamadıkları zaman; montaja başvururlar.

Cem Akkılıç şerefsizi diye başlık açanlara bu fotoları paketleyip yolluyoruz.
Peki İslamcılar neden bu tür başlık ve FAKE bloglar açıyorlar? Çünkü bu korkaklar Cem Akkılıç'ın bileğini bükemiyorlar.

Cem Akkılıç şerefsizi diye başlıklar açıp, hakaret ettikleri kişinin blogları milyonlarca kişiye ulaşıyor ve insanları uyandırıyor.

Şimdi sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en çok ziyaretçi çeken blogspotuna bir göz atalım. Dincilerin nasıl iki yüzlü olduklarını hep birlikte görelim.

İşte linki; 

Üstte verdiğimiz linki ziyaret edin ve sayfanın ta en altında bulunan SAYAÇA bakın.